Ürün Bilgisi

GO MOMMY®

Annelerin Tercihi

Yeni doğum yapmış annenin ilk heyecanı emzirmek; ilk bir kaç gün bebeğinize odaklandığınız için acısını bile hissetmediğiniz, bebeğinizi doyurmanın keyfine vardığınız bir hadiseyken; bir kaç gün sonra acı verici bir olaya dönüşebilir. Bebeğinizin sütünüzden mahrum kalmaması ve yaralarınızın kısa sürede iyileşmesi için GO MOMMY® gümüş kapakları geliştirilerek hizmetinize sunulmuştur.

GO MOMMY® gümüş kapaklarının amacı her annenin başına gelebilecek o zor dönemleri en zararsız ve en çabuk atlatmanıza destek olabilmektir.

GoMommy

GO MOMMY®


GoMommy

Sağlıklı

GO MOMMY® hamileler ve emziren anneler için tasarlanmış, gümüş göğüs ucu koruma kapaklarıdır. Emzirme aralarında göğüs uçlarına takılan GO MOMMY® koruma kapaklarının kullanımı ve temizliği çok kolay ve konforludur.

GoMommy

Uzun Ömürlü

GO MOMMY® gümüş kapaklar hem hamilelikte hem de doğum sonrası kullanılabilir. GO MOMMY® ile birlikte başka bir krem ya da kalkan kullanmaya gerek yoktur. Ürünün kullanım ömrü yıllarca sürer, başka bebeklerde de kullanılabilir.

NASIL KULLANILIR?

GO MOMMY® gümüş kapakların kullanımı çok kolaydır. Piyasada mevcut göğüs ucu yaralarını iyileştirici krem, losyon, ampül vb ürünleri kullanmanıza gerek kalmayacağı için tasarruf etmenizi de sağlayan ürünümüzü, sadece göğüs ucunuzu kapatarak sonrasında sütyeninizi takıp rahatça kullanabilirsiniz. Göğüs ucunu emzirmeden önce yıkamanıza gerek yoktur.

Piyasada mevcut göğüs kalkanları da aynı mantık ile üretilmiş olup, kalkanların içine anne sütünün dolmasıyla yaralarının iyileşmesi hedeflense de, farklı olarak gümüşün iyileştirici etkisi olmadığı için daha uzun süren iyileşme süreci bebeğinizi emzirmek için daha fazla beklemeniz demek olabilmekte ve kalkanı sütyeninizin içine yerleştirip üzerine kıyafet giydiğinizde dışardan çirkin bir görüntü olabilmektedir. Gümüş kapakları ise gönül rahatlığıyla takıp emzirmeye ve lohusalık döneminde çok fazla ihtiyaç hissedeceğiniz gezmelerinize devam edebilirsiniz.

Göğüs pedini gümüş kapaklarla birlikte kullanabilirsiniz, kapakların içi süt dolacağından, emzirmek üzere kapağı açtığınızda kıyafetinizin ıslanmaması için korucuyu görev görecektir.

Kullanım süresi olarak bir kısıtlama bulunmamaktadır. Yeni doğum yapmış bir anne, emzirmediği her an kapakla dolaşabilir ve hatta gece uyuyabilir. Göğüs ucunuzda yara varken tavsiye edilen kullanım süresi bu şekildedir.

Son kullanma tarihi olmayan ürünümüzü diğer çocuklarınız için saklayabilirsiniz.

Gümüşe alerjisi olanlar ürünümüzü kullanmamalıdır.

NASIL TEMİZLENİR?

Ürünün temizliği herhangi kimyasal temizleme maddesi kullanılmadan yapıldığı için bebeğinize zarar vermeden olur. Su ve karbonat temizlemek için yeterlidir. Ayda bir defa bir çay kaşığı karbonatı bir tatlı kaşığı su ile karıştırıp, pamuk yardımı ile kapakları silebilirsiniz. Sonrasında da su ile durulayıp, kuruladıktan sonra kullanmaya devam edebilirsiniz.

Deterjan, sabun kullanımı, kaynatma işlemi, bulaşık makinesinde yıkama gibi kapaklara zarar verici işlemler yapılmamalıdır.

Gümüş Göğüs Kapakları

Sağlıklı Anneler, Sağlıklı Nesiller...