Merak Edilenler

Evet, GO MOMMY® hem hamilelikte önlem amaçlı kullanılabilir, hem de doğum sonrası kullanılabilir. Hamilelikte kullanım için doğuma 2 hafta kala, günde 1-2 saatle başlayıp artan sürelerde kullanılmaya başlanmasını öneriyoruz. Doğum sonrası ise gece ve gündüz, mümkün olduğunca uzun süreler takılmalıdır.
Evet, süt sağma aralarında kullanabilir.
GO MOMMY® ile birlikte herhangi bir krem kullanılmasını önermiyoruz; bu, ürünün etkinliğini azaltabilir.
Evet, kullanılabilir. Bu durumda, kapakları göğüs ucunuza yerleştirdikten sonra, içerisine göğüs pedini yerleştirdiğiniz sütyeni takabilirsiniz.
Ürünü ilk defa kullanmaya başlayacağınız zaman yıkamanıza gerek yoktur. Ayda bir defa, kabartma tozu(karbonat) ile az miktarda suyu karıştırarak macun haline getiriniz ve bu macunla kapakları ovunuz. Bol suyla durulayıp kurulayınız. Her yıkamadan sonra iyice kuruladığınızdan emin olunuz. Dezenfektan veya deterjan kullanmayınız. Kaynatmayınız. Gümüş, kendi kendini dezenfekte etme özelliğine sahiptir, bu nedenle kapakları hijyen amaçlı sık yıkamaya gerek yoktur. Kapaklar içinde biriken süt kalıntılarının rahatsızlık vermesi halinde sadece sudan geçirip, kurulayıp, tekrar takabilirsiniz.
Hayır, göğüs uçlarınızı emzirme öncesi yıkamanıza gerek yoktur. Ancak bebeğinizin süt kalıntılarının kokusundan rahatsız olduğunu düşünüyorsanız göğüs uçlarını tahriş etmeden nazikçe yıkayabilirsiniz.
Hayır, kapaklarınızı bulaşık makinesinde yıkamayınız.
Hayır, dezenfektanlar gümüşün etkinliğini azaltacaktır.
Ürünün kullanım ömrü yoktur. Aynı ürünü başka çocuklarınızda da kullanabilirsiniz.
Hayır, GO MOMMY® nikel içermez.

Gümüş Göğüs Kapakları

Sağlıklı Anneler, Sağlıklı Nesiller...